LEO KLİNİK > HAKKIMIZDA

LEO KLİNİK

Güzellik idealinizi gerçeğe dönüştürmek adına Op. Dr. Doğuş Yalçın ve Op. Dr. Müge Yalçın yönetiminde cerrahi veya cerrahi olmayan tüm estetik ihtiyaçlarınız için Caddebostan’dayız.

Operatör Doktor Doğuş Yalçın

Kliniğimde samimi ve güvenilir bir ortam yaratmaya çalıştık. Koyu bir Fenerbahçeli’yim ve Kongre üyesiyim. Aktif olarak fakülte yıllarından itibaren fakülte kulübümüz Çapasas ile aletli Sualtı dalış eğitmeni olarak dalmaktayım. 1 kedimiz, 1 oğlumuz ve okumaya fırsat bulamadığımız kitaplarımız var.

Kişisel Web Sitesi

Operatör Doktor Müge Yalçın

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi çatısının altındaki ameliyatlarımız dışında, hastalarımıza cerrahi olmayan estetik işlemler burada planlayıp, uygulayabiliyoruz.

Kişisel Web Sitesi

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Leo Klinik

Misafirlerimizin sağlığı ve konforu gözetilerek tasarlanan, üst düzey hijyen koşullarında hizmet veren ve Bağdat Caddesi üzerinde bulunan kliniğimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz, kliniğimize uğramadan önce doktorlarımızdan randevu almak için +90 532 606 01 96 numaralı telefonumuzu arayabilir, doktorlarımızla yüz yüze görüşme talebinizi iletebilir, sosyal medya hesaplarımızdan hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

LEO KLİNİK – İSTANBUL

+90 (216) 519 10 19

+90 (532) 606 01 96

info@leoklinik.com

Caddebostan Mah. Çam Fıstığı Sokak, Bağdat Cd. No:1 Kat:4, 34728 Kadıköy/İstanbul

Leo Klinik © 2020

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.