Vücut Estetiği

ESTETİK CERRAHİ

VÜCUT ESTETİĞİ

Yaş, kötü diyet ve diğer sebeplerle vücut bir bütün olarak yıllar içerisinde deforme olmaktadır. Doğal formunda bir silüet elde etmek için bir bütün olarak değerlendirilmektedir. Vücut estetiği hakkında genel bilgileri bu sayfada, ek daha özel bilgileri ise alt sayfalarda bulabilirsiniz.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Vücut Estetiği Çeşitleri


Karın Germe


Popo Estetiği


Kol Estetiği


Bacak Estetiği


Kilo Verme Sonrası Estetik (Post-Bariatrik Cerrahi)

Vücut Estetiği

Vücut Estetiği Öncesi

Vücut estetiği temelde liposuction (yağ alma) ve cilt germe işlemlerinin teker teker uygulandığı veya kombine edildiği cerrahi işlemleri kapsar. Ameliyatlat 1 saatten kombinasyonun büyüklüğüne göre 5-6 saate kadar sürebilmektedir.

Burada genel sağlık durumunuzun değerlendirilmesi, risk faktörlerinizle birlikte hekiminiz ile yapacağınız görüşme önem kazanmaktadır.

Vücut Estetiği Sırasında

Genel anestezi altında yapılan bu operasyonlar genellikle 1-2 gece hastane yatışı gerektirmektedir. Ağrı kontrolü hastanede damardan ağrı kesiciler ile düzenlenmekte ve damardan diğer tedavileriniz uygulanmaktadır.

Vücut Estetiği
Vücut Estetiği

Vücut Estetiği Sonrası

Genellikle yapılan işlemin büyüklüğüne göre 3-10 gün istirahat ve 4-6 haftalık korse kullanımları önerilmektedir. Kontrol randevularınız sonrasında doktorunuz ile banyo ve diğer günlük yaşam önerilerinizde bulunulmaktadır.

Karın Germe


Popo Estetiği


Kol Estetiği


Bacak Estetiği


Kilo Verme Sonrası Estetik (Post – Bariatrik Cerrahi)

Vücut Estetiği

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.