Yüz Estetiği

ESTETİK CERRAHİ

YÜZ ESTETİĞİ

Yüz estetiği, yaşlanmaya bağlı, ya da yapısal olarak nadiren de geçirilmiş travmalara bağlı (kaza, ameliyat gibi) yüzde görünüşü hoş olmayan yapıların, hastanın ifadesini ve özgünlüğünü yitirmeden, hastayı daha mutlu eden bir forma getirilmesidir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Yüz Estetiği Çeşitleri


Göz Kapağı ve Çevresi Estetiği


Yüz ve Boyun Estetiği


Kulak Estetiği

Yüz Estetiği
Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Öncesi

Yüz estetiği öncesi hasta ve doktoru uzun bir konsultasyon yapmalı, hastanın yüzündeki her yapı detaylı bir şekilde incelenmeli, doğru bir tedavi stratejisi belirlenmelidir.

Yüz Estetiği Sırasında

Yüz estetik işlemleri çok çeşitlidir. Küçük müdaheleler ofis şartlarında yapılabilirken, daha girişimsel işlemler mutlaka ameliyathanede yapılmalıdır. Planlanan ameliyata ve hastaya bağlı olarak yüz estetik ameliyatları genel ya da lokal anestezi altında yapılabilir.

Yüz Estetiği
Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Sonrası

Yüze yapılan estetik işlemler sonrası hastalar hekim tavsiyelerine mutlaka uymalıdır. Küçük işlemler sonrası aynı gün günlük hayata ve işe dönüş olabilirken, büyük işlemler sonrası istirahat gerekebilir.

Göz Kapağı ve Çevresi Estetiği


Yüz ve Boyun Estetiği


Kulak Estetiği

Yüz Estetiği

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.