Genital Estetik

ESTETİK CERRAHİ

GENİTAL ESTETİK

Genital bölgenin estetik ameliyatları, kişilerin kendilerin çekici hissetmesi, partnerleriyle daha rahat olabilmesi, özgüvenin artması ya da hijyenik nedenlerle tercih edilebilir.

Hem kadın hem de erkekler genital estetik ameliyatlar için arayış içerisinde olabilirler. Problemlere göre çeşitli genital estetik işlemler mümkündür.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Genital Estetik Çeşitleri


İç Dudak Estetiği


Dış Dudak Estetiği


Vajen Daraltma


Pubis Liposuction


Penis Büyütme


G-shot Uygulaması

Genital Estetik
Genital Estetik

Genital Estetik Öncesi

Genital bölge tıbbi olarak bir anatomik bölge olsa da, sosyal olarak tabu olmaya devam etmektedir. Bu bölge ile ilgili bir şikayeti olan hastanın hekimin yanında kendini rahat hissetmesi, şikayetlerini rahatça dile getirebilmesi önemlidir.

Konunun “hassasiyeti” nedeniyle muayene sırasında sağlık personeli ve hasta dışında kimse odada bulunmamalıdır.

Genital Estetik Sırasında

Seçilen işleme göre, ameliyat lokal ya da genel anestezi altında planlanabilir.Kadınlarda en sık tercih edilen genital estetik işlemler, dış dudak (labia major) estetiği, iç dudak (labia minor) estetiği, vajen daraltma, hymenoplasti ve beyazlatmadır.

Erkekler en sık tercih edilen işlemler ise penis büyütme, gömülü penisin düzeltilmesi ve pubis liposakşınıdır.

Genital Estetik
Genital Estetik

Genital Estetik Sonrası

Uygulanan genital estetik işleme göre, hekim, hastasının ameliyat sonrası önerilerde bulunacaktır. Ameliyatlardan sonra cinsel perhiz gerekebilir.

İç Dudak Estetiği


Dış Dudak Estetiği


Vajen Daraltma


Pubis Liposuction


Penis Büyütme


G-shot Uygulaması

Genital Estetik

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.