G-Shot Uygulaması

ESTETİK CERRAHİ > GENİTAL ESTETİK

G-SHOT UYGULAMASI

“G noktası” 1950 yılında Alman jinekolog Dr. Ernest Grafenberg tarafından tanımlanmıştır. Klitoris ve G noktası kadında orgazmı sağlayan iki anatomik yapıdır.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

G-shot Uygulaması Öncesinde

G noktası vajen üst duvarında bulunan erojen bir alandır. Erkekteki prostat bezi benzeri yapılar bulundurur. Klitoris temasla orgazmı sağlarken, G noktası koital orgazmı sağlar.

G-Shot Uygulaması
G-Shot Uygulaması

G-shot Uygulaması Sırasında

G noktasının büyütülmesi, ilişki sırasında kadının orgazmını kolaylaştırır. Bu işlemi hazır hyalüronik asit içeren dolgular ya da kişinin kendisinden alınmış yağ doku ile yapmak mümkündür.

G-shot Uygulaması Sonrasında

G shot sonrası hastalar gündelik hayatlarına devam edebilirler. Ağrı beklenmez. İşlemden 1 gün sonra cinsel ilişki yaşanmasında bir sakınca yoktur.

G-Shot Uygulaması

İç Dudak Estetiği


Dış Dudak Estetiği


Vajen Daraltma


Pubis Liposuction


Penis Büyütme


G-shot Uygulaması

G-Shot Uygulaması

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.