Pubis Liposuction

ESTETİK CERRAHİ > GENİTAL ESTETİK

PUBIS LIPOSUCTION

Kadınlarda, kasık ve büyük dudaklar, erkeklerde kasıklar ve penis arasında bulunan kıllı yumuşak alan “mons pubis”tir.  Bu bölgenin büyük olması hastaları rahatsız eder. Cilt altı yağlı dokunun kalınlaştığı kadınlar mayo-bikini ya da dar pantolon giyerken bu bölgeden rahatsızlık duyarlar.

Erkeklerde bu bölgenin yağlı olması penisin rölatif olarak küçük görünmesine ve psikolojik rahatsızlığa yol açabilir. 

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Pubis Liposuction Öncesinde

Pubis bölgesinde yağ kalınlığı değerlendirilir. Bazen doku artışına sarkma da eşlik edebilir. Probleme göre hastaya liposuction ya da pubisin yukarı doğru asılması planlanır.

Pubis Liposuction
Pubis Liposuction

Pubis Liposuction Sırasında

Pubise sadece liposuction planlandıysa, ameliyat lokal anestezi altında yapılabilir. Bu hastalarda sıklıkla karınd germe de planlanır ve karın aşağı doğru gerilirken, pubis de yukarı asılarak, daha düz  bir mons pubis sağlanır.

Pubis Liposuction Sonrasında

Pubis liposuction sonrası hastalar hızlıca iyileşir. Daha düz bir mons pubis görünümü, kadınların dar kıyafetlerle daha rahat olmalarını sağlar, erkeklerde de penisin rölatif olarak büyüdüğü izlenimi uyandırır.

Pubis Liposuction

İç Dudak Estetiği


Dış Dudak Estetiği


Vajen Daraltma


Pubis Liposuction


Penis Büyütme


G-shot Uygulaması

Pubis Liposuction

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.