Baby Botox

Medikal estetik bloğumuzda, medikal estetik ile ilgili merak ettiğiniz konuları sizin için anlatıyoruz.


Dudak Dolgusu

DUDAK DOLGUSU

Uygulama öncesi planlama yapılır. Sadece üst dudak, sadece alt dudak ya da her ikisi beraber planlanabilir. İşlem öncesi dudaktaki asimetriler not alınarak, bu bölgelere ayrıca dikkat edilir. İşlem öncesi bölgesel anestezi (kremlerle) yeterli olur. Sıklıkla içinde hyalüronik asit içeren jel dolgular kullanılır.

Devamını Oku…

Mezoterapi

MEZOTERAPİ

Mezoterapi, bitkisel ya da farmakolojik ilaçlarla hazırlanan kokteyllerin, derinin orta tabakasına verilmesi ile mezoderm kaynaklı organ ve dokuların (deri, derialtı yağ dokusu, kas, kemik, kan damarları, ürogenital sistem) tedavi edildiği tamamlayıcı bir tıp metodur.

Devamını Oku…

Akut Dönem Tedavi

Estetik cerrahi bloğumuzda, estetik cerrahi ile ilgili sorulanızı yanıtlıyoruz.


Burun Estetiği

BURUN ESTETİĞİ

Burun estetiği ülkemizde en sık yapılan estetik ameliyattır. Artık, neredeyse herkesin çevresinde bu ameliyatı olmuş en az bir kişi var. “Rinoplasti”, “septoplasti”, “septorinoplasti” gibi tıbbi isimlendirmeler burun estetiği ameliyatı, burun perdesinin düzeltilmesi ya da her iki işlemin kombinasyonuna göre yapılır.

Devamını Oku…

Cilt Lezyonlarının Tedavisi

Rekonstrüktif cerrahi bloğumuzda, rekonstrüktif cerrahi ile ilgili detaylı bilgileri sizinle paylaşıyoruz.


Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.