Penis Büyütme

ESTETİK CERRAHİ > GENİİTAL ESTETİK

PENİS BÜYÜTME

Penis erkeklerde hem idrar yapmayı hem de cinsel birleşmeye sağlayan bir organdır. Erkeklerin üçte biri penis boyutuyla sorun yaşamaktadır. Hem kendilerine de hem de partnerlerine fizyolojik ve psikolojik sorun yaratan bu durumun cerrahi ile düzeltilmesi mümkündür.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Penis Büyütme Öncesinde

Penis büyütme talep eden hastaların, penislerinin ya kalınlığından ya da uzunluğundan memnun değillerdir. Ortalama penis uzunluğu erekte değilken 8.5-9.5 cm’dir. Cerrahi yöntemlerle, penisi büyütmek ya da kalınlaştırmak mümkündür.

Penis Büyütme
Penis Büyütme

Penis Büyütme Sırasında

Penis uzatma talep edilen hastaların eğer penis boyutları gerçekten kısaysa penisi yukara asan bir takım ligamanların serbestlenmesi ile boy uzatılması yapılabilir. Bazı hastalarda ise penisin kendi uzunluğu yeterli olup çevredeki yağlı dokuların fazla olması nedeniyle penis küçük görünür. Bu hastalara liposuction önerilir.

Uzunluğu değil kalınlığını arttırmak da cerrahi ile mümkündür. Penis kalınlaştırma istenen hastaların kendi vücudundan alınan yağ dokusu, penise enjekte edilerek penis kalınlaştırılır.

Penis Büyütme Sonrasında

Penis büyütme ameliyatı sonrası kişisel hijyene dikat etmek gerekir. Ameliyattan sonra 4 hafta cinsel perhiz önerilir.

Penis Büyütme

İç Dudak Estetiği


Dış Dudak Estetiği


Vajen Daraltma


Pubis Liposuction


Penis Büyütme


G-shot Uygulaması

Penis Büyütme

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.