Vajen Daraltma

ESTETİK CERRAHİ > GENİTAL ESTETİK

VAJEN DARALTMA

Kadınlarda vajenin genişlemesi, vajen kaslarının gevşemesi nedeniyle olur. En sık nedeni yapılan doğumlar olmakla birlikte, yapısal da olabilir. Geniş vajen cinsel ilişki sırasında çiftleri olumsuz etkileyebilir. Ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemlerle vajen daraltma mümkündür.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Vajen Daraltma Öncesinde

Vajen kaslarının ve pelvik tabanı “Kegel” egzersizleri güçlendirmek mümkündür. Vajen genişliği olan hastalara, ya da doğum yapmış her kadına hem ameliyat öncesi, hem de sonrası dönemde Kegel egzersizleri önerilir.

Vajen Daraltma
Vajen Daraltma

Vajen Daraltma Sırasında

Vajen daraltma cerrahi ya da cerrahi dışı yöntemlerle yapılabilir. Cerrahi dışı yöntem lazer cihazları ile mümkündür. Cerrahi işlemin genel anestezi altına yapılması gerekir. Ameliyatta vajen içinde bir “strip” çıkartılarak, çapı daraltılır. Nüks vakalarda tekrar cerrahi mümkündür.

Vajen Daraltma Sonrasında

Vajen daraltma sonrasında iyileşme hızlıdır. Kegel egzersizleri önerilir. Ameliyat sonrası 6 hafta cinsel perhiz çok önemlidir.

Vajen Daraltma

İç Dudak Estetiği


Dış Dudak Estetiği


Vajen Daraltma


Pubis Liposuction


Penis Büyütme


G-shot Uygulaması

Vajen Daraltma

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.