Dış Dudak Estetiği

ESTETİK CERRAHİ > GENİTAL ESTETİK

DIŞ DUDAK ESTETİĞİ

Kadın genital bölgesi anatomisini kabaca özetlersek, dış dudaklar (labia major), bunların arasında iç dudaklar (labia minor), bunların arasında da vajen ve üretral orifis bulunur. Dış dudaklar, ten renginde, belki biraz daha koyu, kıllı ve genellikle etli olur.

Bazen olması gerekenden büyük ya da küçük olup kişide rahatsızlık yaratabilir. Küçük dudakları örtücek büyüklükte ve yuvarlak bir kontürde olmayan labia major için dolgunlaştırma işlemi uygulanabilir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Dış Dudak Estetiği Öncesinde

Labia major için dolgunlaştırma işlem isteyen hastalara genellikle yağ enjeksiyonu önerilir.

Dış Dudak Estetiği
Dış Dudak Estetiği

Dış Dudak Estetiği Sırasında

Labia major estetiği lokal ya da genel anestezi altında yapılabilir. Hastanın kendisinde liposuction yöntemi ile alına yağ dokusu, doku yetersizliğinin olduğu bölgeye verilir.

Dış Dudak Estetiği Sonrasında

Labia major estetiği sonrası hastalar hızlıca iyileşir. Ameliyat sonrası nekahat dönemini, yapılan liposakşının genişliği belirleyecektir. Ağrı beklenmez. 1 hafta cinsel ilişki önerilmez.

Dış Dudak Estetiği

İç Dudak Estetiği


Dış Dudak Estetiği


Vajen Daraltma


Pubis Liposuction


Penis Büyütme


G-shot Uygulaması

Dış Dudak Estetiği

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.