Kulak Memesi Estetiği

ESTETİK CERRAHİ > YÜZ ESTETİĞİ > KULAK ESTETİĞİ

KULAK MEMESİ ESTETİĞİ

Kulak memesi işitme ya da denge işlevi olmamasına karşın görünüşü ile hastlarda problem yaratabilir. Bunun nedeni kulak memesinin çok büyük olması, konumunun doğru olmaması olabilir. Ya da travmatik olarak deforme olmuş olabilir. En sık nedeni de ağır küpelerden kaynaklı kısmi ya da tam kat yırtıklardır.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Kulak Memesi Estetiği Öncesinde

Kulak memesi estetiği öncesi hastayla beklentileri ve olabilecek sonuçlar konuşulur. İşaretlemeler yapılır. Simetri değerlendirilir.

Kulak Memesi Estetiği
Kulak Memesi Estetiği

Kulak Memesi Estetiği Sırasında

Kulak memesi estetiği lokal anestezi altında yapılabilir. Problem büyük olması ise, anatomiye uygun ve en az belirgin iz kalacak biçimde operasyon yapılır. Yırtılmış kulak memesinin de onarılması mümkündür.

Kulak Memesi Estetiği Sonrasında

Kulak memesi estetiği sonucu hastalar gündelik işlerine devam ederler. İyileşme döneminde küpe takılması dışında herhangi bir kısıtlama gerekmez.

Kulak Memesi Estetiği
Kulak Memesi Estetiği

Diğer Kulak Estetiği Türleri


Diğer Yüz Estetiği Türleri


Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.