Kol İnceltme

ESTETİK CERRAHİ > VÜCUT ESTETİĞİ > KOL ESTETİĞİ

KOL İNCELTME

Özellikle genç hasta grubunda dirsek üstü, kol iç bölümünde yağlanma artışı olduğunda, cilt kalitesi de iyiyse liposuction izsiz bir şekilde tatmin edici sonuçlar elde etmemize olanak kılmaktadır.

Burada sadece liposuction değil, VASER ve Lazer kombinasyonlarını PAL (Güç yardımlı liposuction) ile kombine ederek daha iyi sonuçlar elde edilebilmektedir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Kol İnceltme Öncesinde

Hasta ile rahatsız eden bölümler, inceltme miktarı mutlaka tartışılır ve planlama yapılır. Kol liposuction sonuçlarının gözükmesi zaman alabilmektedir. Bölgenin hassasiyetinden ötürü detaylı bilgilendirme yapılır.

Kol İnceltme
Kol İnceltme

Kol İnceltme Sırasında

Genellikle genel anestezi altında amaliyat öncesi belirlenen yağlar uygun cihaz ve tekniklerle alınarak kol şekillendirilir. Ardından kol korsesi giydirilerek operasyon sonlandırılılır. Rutin bir liposuction işleminden farksız olsa da bölge olarak deneyim gerektirmektedir.

Kol İnceltme Sonrasında

Liposuction uygulanan alanın genişliğine göre, hastalara 3-7 gün istirahat önerilmektedir. Kollar aktif olarak kullanılabilir. Doktorunuzun önerisine göre özel bir kompresyon giysisi verilir ve bu 4-6 hafta kadar kullanılır.

İlk haftalarda doku ödemi dolayısıyla sonuçları görmek güç olsada 3-12 hafta arasında ameliyatınızın sonuçları daha belirgin olarak görülmeye başlayacaktır. Her uygulama sonrası iyileşme süreci değişebileceği için doktorunuz bu konuda sizi yönlendirecektir.

Kol İnceltme

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.