Six-Packs

ESTETİK CERRAHİ > LIPOSUCTION > HIGH-DEF LIPOSUCTION

SIX-PACKS

Güçlü karın bölgesi kasları her zaman atletikliğin zirvesi olarak günümüzde bir sembol niteliğindedir. Disiplinli spor ve diyete rağmen bu görüntüye ulaşmanın daha kolay bir yolu yok mu? Kadınlarda two-pack ve erkeklerde Six-pack dediğimiz görüntüyü cerrahi ile gerçekleştirebileceğimizden bahsedelim.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Six-Packs Öncesinde

Özellikle enerji bazlı sistemlerin liposuction operasyonunda sık kullanıma başlaması ile hep korkulan ve düzensiz görüntüler yaratılmasından çekinilen yüzeyel liposuction mümkün olmuş bu da cerrahlara anatomik olarak definasyon yaratman imkanı sağlamıştır. Vücut şekillendirme bir bütün olarak ele alınmalı ve mümkün olan ideal oranlar hastaya sağlanabilmelidir.

Six-Packs
Six-Packs

Six-Packs Sırasında

Özellikle Ultrason yardımlı liposuction (VASER) ve PAL (Güç yardımlı liposuction) kombine kullanımı ile birlikte vücut hatları ince detaylar ile dahil olmak üzere belirlenmesi mümkün olmaktadır.

Anatominin anlaşılması ve kişiye özel bir plan yapılması gerekmektedir. Erkek ve kadın anatomisi tamamen farklılık göstermektedir, cerrahınızla bunun detaylı planlamasını yapmak önemlidir.

Six-Packs Sonrasında

Ameliyat masasında belirlenmiş kaslı görünüm, ameliyatın hemen sonrasında farkedilir olsa da haftalar içerisinde doktorunuzun önerileri ve özel korseler ile desteklenmektedir. Sağlıklı beslenme önerileri, diyet kontrolü ve egzersiz tavsiyeleri ile sonuçların kalıcılığı sağlanmaktadır.

Six-Packs
Six-Packs

Diğer Six-Packs Estetiği Türleri


Diğer Liposuction Estetiği Türleri


Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.