Venüs Estetiği - Bel Gamzesi

ESTETİK CERRAHİ > LIPOSUCTION

VENUS ESTETİĞİ (BEL GAMZESİ)

Özellikle fit bir vücutta, doğumsal olarak bulunan bel gamzeleri güzelliğin bir detayı olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında kas yapışma noktalarında cilt çekintilerinden ibaret olan bu hoş detay bir çok kadın ve erkek tarafından istenmektedir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Venüs Estetiği (Bel Gamzesi) Öncesinde

Venüs estetiği liposuction vakaları ile kombine edilebildiği gibi, bazen başlı başına tek bir operasyon olarak da yapılabilmektedir. Konumlanması için ayna karşısında doktorunuzla görüşmeden önce yer belirlenmesi size zaman kazandıracaktır.

Venüs Estetiği - Bel Gamzesi
Venüs Estetiği - Bel Gamzesi

Venüs Estetiği (Bel Gamzesi) Sırasında

VASER ve bölgesel agresif liposuction ile uygun ciltlerde bu çöküntü kolaylıkla oluşturulabilmektedir. Bazen ufak gizli dikişler ile kalıcılık oranı arttırılabilmektedir. Tekniğin detayı cerraha göre değişebileceğinden doktorunuzla görüşmeniz elzemdir.

Venüs Estetiği (Bel Gamzesi) Sonrasında

Yara iyileşmesinin fizyolojik süreçleri göz önünde bulundurulduğunda bu ameliyatı sonucunun görülmesi bazen ayları bulabilmektedir. Bu yüzden en önemli unsur sabır diyebiliriz.

Venüs Estetiği - Bel Gamzesi

Vaser Liposuction


High-def Liposuction


Laser Skin Thigtening


Venüs Estetiği (Bel Gamzesi)

Venüs Estetiği - Bel Gamzesi

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.