Laser Skin Thigtenning

ESTETİK CERRAHİ > LIPOSUCTION

LASER SKIN THIGTENING

Kilo alıp verme, doğum sonrası veya başka sebeplerle cilt fazlası olan durumlarda kullanılan LASER ile cilt sıkılaştırmadan bahsedelim. Liposuction sonuçları için yağ alımı sonrası cildin adapte olarak elastikiyeti ile tekrar vücudu sarması çok önemlidir.

Saydığımız veya nadiren diğer sebeplerden cilt bu özelliğini kaybettiği zaman cerrahi olarak uygulanan yöntemlerden başlıcası LASER SKIN TIGHTENING’dir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Laser Skin Thightening Öncesinde

 Özellikle cilt fazlalığının derecesi, cerrahi müdahale gerekliliği mutlaka cerrahınız tarafından değerlendirilmelidir. Burada belki de en kritik nokta burasıdır.

Çünkü enerji bazlı sistemler ile cilt sıkılaştırma hayalini kurduğunuz dümdüz bir karnı size sunamayabilir. Fakat diğer yandan cerrahiye göre riskleri daha azdır ve iz yok denecek kadar azdır. Ameliyat öncesi bu kararı verirken çok dikkatli olmakta fayda vardır.

Laser Skin Thigtenning
Laser Skin Thigtenning

Laser Skin Thightening Sırasında

LASER tıbbın bir çok alanında ve cerrahide sıkça kullanılan bir teknolojidir. Özellikle LASER Lipoliz, VASER gibi yağ eritilmesinde (Lipoliz) bir çok cerrah tarafından tercih edilmektedir. Yüzeyel dokularda VASER (Ultrason) ve yine PAL (Güç yardımlı) sonrasında LASER’in deneyim ile kullanımı ciltte dermiş tabakasının kontraksiyonuna ve klinik olarak gerginlik ve sıkılaşmasına yardımcı olabilmektedir.Bunun tehlikeleri başta cilt yanıkları olmakla beraber bunu deneyimli cerrahınız ile görüşmenizi öneririz.

Laser Skin Thightening Sonrasında

Haftalar içerisinde diğer liposuctionlarla benzerlik içerisinde iyileşme dönemi sonrasında bir çok hasta cerrahi yükten bu teknoloji sayesinde kurtulabilmektedir.

Laser Skin Thigtenning

Vaser Liposuction


High-def Liposuction


Laser Skin Thigtening


Venüs Estetiği (Bel Gamzesi)

Laser Skin Thigtenning

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.