İmplantlı Popo Büyütme

ESTETİK CERRAHİ > VÜCUT ESTETİĞİ > POPO ESTETİĞİ

İMPLANTLI POPO BÜYÜTME

Kalça (Gluteal) implantlar kalçaya hacim kazandırmak için yerleştirilen özel silikon protezlerdir. Bu protezlerin dayanıklılığı çok önemlidir. Hasta anatomisine göre karar verilerek karar verilen bir seçenektir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

İmplantlı Popo Büyütme Öncesinde

Hasta ile implant yerleştirilecek alan, kesiler ve izler kararlaştırılır. Dren kullanımı hakkında bilgi verilir. Ve kalça implant riskleri konusunda bilgilendirilir. Özellikle yağ dokusu ile doğal bir şekilde popo büyütme pratiğimize girdikten sonra klinik pratikte eskisi kadar uygulanmamaktadır.

İmplantlı Popo Büyütme
İmplantlı Popo Büyütme

İmplantlı Popo Büyütme Sırasında

Genel anestezi altında yapılan operasyon ile her iki gluteal bölge arasından bir kesi ile girilerek genellikle kas düzeyinde implant oluşturulan yere yerleştirilir ve dren uygulanır. Ameliyattan sonra pozisyon verilerek 1 gün yatış önerilir.

İmplantlı Popo Büyütme Sonrasında

Operasyonun ardından implant riskleri göz önünde bulundurularak normal hayata dönüş süresi daha uzundur. Özel oturma, korse önerileri ile 6-8 hafta kademeli olarak normal hayata dönüş sağlanır.

İmplantlı Popo Büyütme

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.