Skinny BBL

ESTETİK CERRAHİ > VÜCUT ESTETİĞİ > POPO ESTETİĞİ

SKINNY BBL

Özellikle doğal sonuçlar isteyen, vücudunda yabancı madde istemeyen hasta grubunda edindiğimiz deneyimle çok fazla yağlanma olmasa dahi özellikle uyluk içi ve kol bölgeleri gibi ek bölgelerde hesaplanarak elde edilebilen maksimum yağ alınır.

Bel ve basen oranının oluşturacak biçimde hasta zayıf olsa dahi kıvrımlar yaratılarak daha atletik ve estetik bir popo görüntüsü vücut ile uyumlu olarak elde edilebilmektedir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Skinny BBL Öncesinde

Planlama içerisinde agresif bir liposuction ile cilt kalitesinin izin verdiği derecede ön ve arka vücut liposuction alanları işaretlenir.

Ardından GÜVENLİ BBL prensiplerine uygun olarak popoda hem kaldırma hem de dolgunlaştırma sağlayacak yerler belirlenerek hastaya ihtiyaçları anlatılır.

Yağ alınacak bölgeler hasta ile arttırılabilir. Bu hasta grubunda VASER ile karın bölgesinde definasyon görüntüsü ile atletiik görüntü elde etme avantajı bulunmaktadır.

Skinny BBL
Skinny BBL

Skinny BBL Sırasında

Genel anestezi altında yapılan bu operasyon, yaklaşık 3-4 saat sürmektedir. ! gün yatış önerilmektedir. Ağrı orta seviyededir. Hastadan 6 hafta süreyle yüzüstü yatması istenmektedir. Yağlar özel saflaştırma işlemlerinden geçirildikten sonra enjeksiyon uygulanmaktadır.

Liposuction ve enjeksiyon izleri 1 er cm altındadır. Neredeyse izsiz bir ameliyat demek uygundur. Özellikle küçük hacimler ile popo daha yuvarlaki kalkık ve dolgun hale getirilir.

Skinny BBL Sonrasında

Hasta uygun pozisyonda özel bir tüm vücut korse ile takip edilir. Yağların kalıcılığı kişiden kişiye değişmektedir. Bunu doktorunuzla beraber değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. 6 hafta özel bir yastık kullanmanız ve korseye devam gerekmektedir.

Kontrollerinizde ödem durumlarınıza göre lenf drenaj masajları önerilebilmektedir. Kişi özelinde değişkenlik gösteren bu operasyon için doktorunuzla görüşmenizi öneriyoruz.

Skinny BBL

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.