Badem Göz Estetiği

BADEM GÖZ ESTETİĞİ

Gözlerin iç ve dışta başlangıç ve bitiş noktalarına kantus denir. Dış kantusun, iç kantustan yukarıda konumlanması, diğer bir ifadeyle göz aksının yukarı yönde olması, badem göz olarak adlandırılır. Badem göz daha çekici ve genç bir görünüm sağlayabilir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Badem Göz Estetiği Öncesinde

Badem göz tamamen kişinin estetik tercihidir. Yapılması, daha çekici bir ifade sağlayabilmekle birlikte, her yüz yapısı ile uyumlu olmayabilir. Özellikle göz aksı aşağı doğru olan, yorgun bakışlı kadınlara önerilebilir.

Badem Göz Estetiği
Badem Göz Estetiği

Badem Göz Estetiği Sırasında

Badem göz estetiği lokal ya da genel anestezi altında ameliyathanede yapılabilir. Dış kantustan göz yukarı doğru yön verilerek, kemiğe asılır.

Badem Göz Estetiği Sonrasında

Badem göz estetiği sonrası daha “fresh” bakışlar sağlanır. Ameliyattan sonras 7-10 gün ödem ve morluk normaldir. Badem göz estetiği ameliyatından 3-5gün sonra gündelik hayata dönülebilir.

Badem Göz Estetiği
Badem Göz Estetiği

Diğer Göz Kapağı ve Çevresi Estetiği Türleri


Diğer Yüz Estetiği Türleri


Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.