Uyluk Liposuction

UYLUK LIPOSUCTION

Kalçadan başlayarak diz eklemine kadar olan bölgeye uyluk bölgesi adı verilmektedir. Liposuction işlemi bacak sıkılaştırma için yöntemler arasında en iyi olarak kabul edilir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Uyluk Liposuction Öncesinde

Kesi skarlarının (izlerinin) görünmemesi adına genelde vücudun kıvrım bölgeleri ya da iç çamaşırı altında kalan bölgeler tercih edilir. Teknikler her estetik operasyonda olduğu gibi değişiklik göstermekte ve kişiye özel planlama önem kazanmaktadır.

Uyluk Liposuction
Uyluk Liposuction

Uyluk Liposuction Sırasında

Uyluk ameliyatları sıklıkla genel anestezi altında uygulanmaktadır, tipine göre 1-1,5 sürebilmektedir. Korse giydirilir, hastalar aynı gün veya 1 gün sonra kontrol ardından taburcu edilirler.

Uyluk Liposuction Sonrasında

Alt uzuvların yüksekte olduğu pozisyonda 2-3 gün istirahat, işe başlama ise 5-6 günü bulabilmektedir. Korse kullanımı sonrası nihai sonucun görülmesi 6 hafta – 6 ay sürebilmektedir. 3 ay spor önerilmemektedir. Sıvı tüketimi ve özel çorap kullanımı önem kazanmaktadır.

Uyluk Liposuction

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.