Gıdı Liposuction

GIDI LIPOSUCTION ESTETİĞİ

İlerleyen yaşa bağlı, yapısal olarak ya da sık kilo alıp-veremeye bağlı çene altında yağ birikimi ve sarkık bir görünüm gözlenir. Kalın bir hem kadın hem de erkekleri çok rahatsız eder. Bazen hastalar genel olark zayıf dahi olsalar, kalın yağ dokusu içeren gıdıları olabilir.

Gıdıdaki yağ dokusu için girişimsel olmayan çok sayıda yöntem olsa da, bunların bir çoğunun sonuçları geçicidir. Gıdı liposuction ile gıdıdan yağ alma işleminin sonuçları ise kalıcı olacaktır.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Gıdı Liposuction Öncesinde

Gıdı liposakşını planlanan hastaların, en az 6 aydır sabit ve ideal bir kiloda olması ameliyat sonucunu pozitif etkileyecektir. Yapılan muayenede gıdının cilt kalınlığı, cilt gerginliği, cilt altı yağ dokusu kalınlığı ölçülür. Yağ birikiminin dışında belirgin sarkması olan hastalar için, boyun germe daha iyi bir seçenek olabilir.

Gıdı Liposuction
Gıdı Liposuction

Gıdı Liposuction Sırasında

Gıdıdan yağ alma ameliyatı, lokal ya da genel anestezi altında yapılabilir. Ameliyatta ince kanüller ile liposuction yapılır. Ameliyat yaklaşık 30 dakika sürer. Ameliyat bitiminde baskılı bir pansuman ya da boyunluk benzeri bir bant tercih edilebilir.

Gıdı Liposuction Sonrasında

Ameliyat sonrası hastalar hızlıca iyileşir. 10 gün sonra gündelik hayatlarına tamamen dönebilirler. Ameliyat sonrası boyun bandı takıldıysa hekimin önerdiği sürece takılmalıdır. Böylece derinin alttaki yapılara tutunması hızlanır.

Gıdı Liposuction

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.