Antiaging Tedavi

MEDİKAL ESTETİK > MEZOTERAPİ

ANTIAGING TEDAVİ

Antiaging mezoterapi, yaşlanmayla ciltte oluşan problemlerin tedavi edilmesi amaçlayan mezoterapidir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Antiaging Tedavi Öncesinde

Antiaging tedavi isteyen hastaya, ciltteki problemine yönelik mezoterapi planlanır. Yaşlanmayla en sık görülen ve mezoterapi ile hedeflenen problemler, ciltte kuruluk, elastikiyet kaybı, cilt kalitesinin bozulması, renk düzensizlikleri, çatlaklar, lokalize yağ birikimleri ve ince kırışıklıklardır.

Antiaging Tedavi
Antiaging Tedavi

Antiaging Tedavi Sırasında

Ciltteki problemlere yönelik mezoterapi kokteyli seçilir. En çok tercih ederen ürün içerikleri, Hyalüronik asit, vitaminler, mineraller, aminoasitler, glikolik asit, glutatyon, dimetilaminoetanol, silisyum, koenzim Q10’dir.

Mezoterapi lokal anestezik krem uygulaması sonrası mümkün olan en ince iğne ile yapılır. Dermapen ya da PRP ile kombinasyon tedavileri, sonuçları pozitif etkiler.

Antiaging Tedavi Sonrasında

Mezoterapi sonrası 1-2 gün süren kızarıklık normaldir. İşlem sonrası ağrı beklenmez. Tedavinin başarılı olması için tüm seanslar hekimin önerdiği zamanlara uygun planlanmalı ve yıllık kontroller yapılmalıdır.

Antiaging Tedavi

Antiaging Tedavi


Nem Aşısı


Leke Tedavisi


Dermapen Uygulaması


PRP


Saç Güçlendirme

Antiaging Tedavi

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.