Saç Güçlendirme

MEDİKAL ESTETİK > MEZOTERAPİ

SAÇ GÜÇLENDİRME

Saç mezoterapisi saç dökülmesi ya da güçsüzleşmesinde yardımcı bir tedavidir. Saç dökülmesini azaltır, yeni saçların gelişimini ve mevcut saçların güçlenmesini sağlar. Saç mezoterapisi diğer tedavilerle kombine edilebilir, saç ekimi öncesi ya da sonrası yapılabilir.

Randevu almak isterseniz, sizi arayabiliriz.

European and Turkish Board Certified Plastic Surgeons

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi

Saç Güçlendirme Öncesinde

Saçlı deri temizlenir. Problemli alanlar belirlenir. Saç traşı gerekmez.

Saç Güçlendirme
Saç Güçlendirme

Saç Güçlendirme Sırasında

Saçlı deri mezoterapisi genellikle mezoterapi tabancası ile yapılır. Saç mezoterapisinde genellikle minoksidil, finasterid/dutasterid, dekspentanol, biotin, prokain, multivitamin karışımları kullanılır. PRP ile kombine edilebilir.

Saç Güçlendirme Sonrasında

Mezoterapi sonrası saçlar güçlenir, yeni saçlar gelişir. Tedavi ilk ay haftada bir, sonra ayda bir toplam 8-10 seans planlanır. 2-3 ayda fayda gözlenir.

Saç Güçlendirme

Antiaging Tedavi


Nem Aşısı


Leke Tedavisi


Dermapen Uygulaması


PRP


Saç Güçlendirme

Saç Güçlendirme

Size daha iyi hizmet sunmak için Leo Klinik web sitesinde çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Leo Klinik web sitesi içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.